Výrobcovia / značky
Kategórie      

O NÁS

Úvod O NÁS

KTO SME?

Na trhu s rybárskym vybavením sme od roku 2014 a naším prvoradým cieľom je vaša spokojnosť. V našej širokej ponuke sa nachádza množstvo produktov ale ak ste nenašli to čo potrebujete, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom emailu lovime@lovime.sk alebo na tel. čísle 0950280700.

 

KDE SA NACHÁDZAME?

Rybárske potreby lovime.sk - kamenná predajňa, sa nachádzajú v Sučanoch, ul. Priemyselná 18. Na uvedenej adrese vám ponúkame široký sortiment, osvedčených domácich ako aj zahraničných značiek. Ak práve nemáte čas alebo možnosť navštíviť nás osobne, ponúkame vám všetko potrebné pre rybolov a pobyt v prírode prostredníctvom eshopu www.lovime.sk .

 

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

Nákupom v kamennej predajni lovime.sk a eshope www.lovime.sk získavate záruku, že kupujete originálny tovar s možnosťou záručneho a pozáručného servisu ako aj ďalších výhod, ktoré jednotlivé značky poskytujú. Uvedené vám vieme zaručiť, nakoľko sa nám podarilo stať autorizovaným predajcom značiek ako NASH TACKLE, FOX, KORDA, GURU, MAINLINE, PRESTON, KORUM, JRC, PENN, RHINO, SHIMANO, PROLOGIC, SAVAGE GEAR, BLACK CAT, OKUMA, WOLF - X SPOD a mnoho ďalších.

 

 

Ďalšou z výhod je, že vďaka širokej základni testerov a fanúšikov, máme veľkú časť predávaného náčinia aj skutočne odskúšanú a v prípade potreby vieme poskytnúť relevantné informácie k jednotlivým produktom.

 
Pri vode sme takmer celý rok a ak sa chcete dozvedieť kde a na čo práve berú, prípadne aktuálne správy o novinkách, akciách a novo naskladnenom tovare, odporúčame vám pozrieť sa na náš Facebook profil lovime.sk .

S pozdravom team lovime.sk
Petrov zdar
Copyright 2015 - 2024 © Rybárske potreby - eshop a servis rybárskeho náčinia